 All Product > other > Linx Technologies  (ANT-916-JJB-ST)
Linx Technologies ANT-916-JJB-ST
PartNo:
ANT-916-JJB-ST
Manufacturers: Linx Technologies
Qty: 138
Request Qty:
Description: Antennas Perm Mnt Mini Ant. Straight Post 916MHz
RoHS:Details
Technology Type:1/4 Wave Antenna
Frequency:916 MHz
Bandwidth:30 MHz
Dimensions:0.57 in H