 All Product > other > Bussmann / Eaton  (CC12H10A-TR)
Bussmann / Eaton CC12H10A-TR
PartNo:
CC12H10A-TR
Manufacturers: Bussmann / Eaton
Qty: 3000
Request Qty:
Description: Surface Mount Fuses 1206, 10A CHIP FUSE
RoHS:Details
Product Type:Surface Mount Fuse
Current Rating:10:00 上午
Voltage Rating AC:
Voltage Rating DC:32 V
Fuse Type:Time Delay / Slow Blow
Fuse Size / Group:1206 (3216 metric)
Dimensions:3.2 mm L x 1.6 mm W