 All Product > other > Comchip Technology  (KBU25005-G)
Comchip Technology KBU25005-G
PartNo:
KBU25005-G
Manufacturers: Comchip Technology
Qty: 363
Request Qty:
Description: RECT BRIDGE CELL 50V 25A KBU
Product Information:
Packaging:Tube
Series:-
Diode Type:Single Phase
Voltage - Peak Reverse (Max):100V
Current - DC Forward (If) (Max):25A